Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 86» Дніпровської міської ради

   

News

News: 71
Mar 16, 2020

5 речей про КОРОНОВІРУС, які потрібно знати батькам

Рекомендації МОН та МОЗ про короновірусну інфекцію COVID-19
Mar 12, 2020

Карантин

З 12.03.2020 р. по 24.04.2020 р. в закладі карантин
Mar 6, 2020

Весна прийшла під ранок березневий, розливши хор пташиний свій...

З 3 по 6 березня в нашому садочку був "Тиждень Весни, Краси і Натхнення". Дорослі і вихованці були у піднесеному настрої. Діти запросили гостей і вітали їх з весною: співали, танцювали, шуткували і дарували подарунки, зроблені власноруч. Було радісно і весело.
Feb 26, 2020

Масляна походжає, всіх дітей розвеселяє!

Сьогодні в нашому садочку діти середніх та старших груп знайомилися з традиціями світкування Масляної. Діти співали, танцювали, грали. Всі - і дорослі . і дітлахи отримали безліч позитивних емоцій.
Jan 9, 2020

Ясна зоря засвітила, всоьму світу сповістила, щоб раділо все створіння, бо прийшло з небес спасіння

8 січня діти старших груп були учасниками літературно-музичної вітальні та полинули в світ обрядів і традицій Різдва Христового. Зустріч пройшла в атмосфері душевності та тепла.
Dec 26, 2019

Казку в гості кличуть люди - так ведеться споконвік. Рік, який почнеться з чуда, буде щедрим цілий рік!

Наприкінці грудня в нашому садочку пройшли новорічні ранки. Зустріч із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими персонажами принесла задоволення дітям та безліч позитивних емоцій
Nov 1, 2019

Дивне свято ярмаркове! Розцвіло усе навколо!!!

30-31 жовтня вихованці нашого закладу приймали участь в осінніх розвагах. Молодші і ясельні групи запросили на гостини Котика, Зайчика і Лисичку. Середні зустрічали Свято Гарбузової родини. А старші діти разом з батьками розважалися на Українському ярмарку, де ьанцювали, співали, навіть Корову купували. А вкінці свята продавали свої осінні поробки та купували, що прийде до душі. Всі були в захопленому настрої. Окрема подяка батькам старших груп за чудесні креативні поробки.
Oct 15, 2019

Будь мужній і будь достойний ти слави своїх батьків, відважний вкраїнський воїне, нащадку славних віків

11 жовтня в нашому закладі святкували День Захисника України. в середніх групах було проведено тематичні заняття на тему "Козацькому роду нема переводу", а старші групи змагалися , хто сильніший на Козацьких розвагах. всі учасники отримали задоволення та позитивні емоції.
Sep 27, 2019

"Працівників Золотого півника сердечно вітаємо, щастя та здоров'я всім бажаємо!

27 вересня діти нашого закладу вітали святковим концертом працівників з професійним святом - Днем Дошкільника. Запальні таночки, веселі пісні та душевні привітання залишили у гостей приємні спогади, особливими були подаруночки-сердечки з рецептом щастя.
May 2, 2019

"Розмалюю писанку, розмалюю..."

2 травня в нашому дошкільному закладі пройшла виставка творчості дітей та батьків старших груп.