Амур-Нижньодніпровський район Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №86» Дніпропетровської міської ради

   

ШІСТЬ ЦЕГЛИНОК

в 2016-2017 році  нашу ДНЗ приймав участь в проекті «Шість цеглинок».

 

Що таке «Шість цеглинок»?

 

«Шість цеглинок» - це практичний інструмент для навчання, це технологія навчання. Виконуючі веселі завдання і граючись набором з шести різнокольорових цеглинок  LEGO DUPLO, діти тренують пам'ять, розвивають моторику і мислять творчо. Крім того, використання цієї технології дає можливість адаптувати і, звичайно, створювати власні завдання відповідно до  вмінь та інтересів дітей.

 

«Шість цеглинок» розвиває:

·         Мовленнєві вміння  описувати детально свої дії, надавати чіткі і зрозумілі інструкції, пояснювати свої міркування, розповідати історії, які допомагають спілкуватись з іншими і виражати власні думки.

·         Уміння вирішувати проблемні завдання, що включає в себе вміння зосередитись і запам’ятати завдання, вміння ставити цілі і розробляти план дій, уміння творчо мислити і розмірковувати над тим, що і як робити.

·        Уміння співпрацювати, що виражається у вмінні працювати в парах чи групах, умінні ділитися матеріалами, вмінні вчитися у своїх однолітків, дослухаючись  до їхніх ідей та пропозицій, умінні розподіляти ролі та обов’язки.

·         Розвиток міжпівкульної асиметрії  головного мозку, що вносить високий вклад в проявлені високого інтелекту.