Амур-Нижньодніпровський район Комунальний заклад освіти «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №86» Дніпропетровської міської ради

   

ЕЛЕКТРОННА РЕЄСТРАЦІЯ ДО 1 КЛАСУ

Електронна реєстрація дітей в 1 клас

Шановні батьки! Через карантин школи можуть приймати документи для зарахування у перший клас онлайн або переносити термін їхнього прийому залежно від карантину (лист МОН від 31.03.2020 № 1/9-182 "Щодо організованого завершення 2019-2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти")

На порталі ІСУО  розроблений сервіс «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» https://school.isuo.org та створено можливість подати заяву на вступ дитини до школи. Для цього необхідно зареєструватись на сайті https://school.isuo.org, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та чекати на лист з подальшими вказівками.

Для успішної реєстрації Вашої дитини в електронній черзі, при заповненні форми заяви Вам необхідно вказати достовірну інформацію. За наявності місць всі діти, для яких була створена заява, потраплять до школи.

При недостачі місць право дитини на вступ буде визначатися жеребкуванням.

Інструкція для батьків. Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти